logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Syn swojego ojca - Nicolas Presl
Syn swojego ojca
by: (author)
4.00 5
Komiksy Nicolasa Presla pojawiły się w Polsce w tym roku. W kwietniu ukazała się Fabryka - metaforyczna historia o totalitaryzmie, w październiku - Boska Kolonia, czyli rzecz o spotkaniu kultury europejskiej i chrześcijaństwa z inną cywilizacją. Do końca roku pojawi się także „Syn swojego ojca” –... show more
Komiksy Nicolasa Presla pojawiły się w Polsce w tym roku. W kwietniu ukazała się Fabryka - metaforyczna historia o totalitaryzmie, w październiku - Boska Kolonia, czyli rzecz o spotkaniu kultury europejskiej i chrześcijaństwa z inną cywilizacją. Do końca roku pojawi się także „Syn swojego ojca” – pierwszy pełnometrażowy komiks Presla. W 2013 jego nieopublikowany w Polsce album „Heureux qui comme” był nominowany do prestiżowej nagrody Międzynarodowego Festiwalu Komiksu w Angoulême. W październiku tego roku Presl odwiedził Kraków w ramach Festiwalu Conrada.

O czym opowiada „Syn swojego ojca”, który ukaże się w Polsce w grudniu?
To historia rozdwojonej tożsamości. Główny bohater jest synem niedźwiedzia i kobiety, ale wychowywany jest przez rodzinę ludzką. Zajmuję się w tym komiksie konfliktem tożsamości – główny bohater nie wie, czy na jego tożsamość większy wpływ mają geny i biologia czy wychowanie.

Sebastian Frąckiewicz „Ludzie czytają komiksy zbyt szybko” 8 listopada 2013  

źródło opisu: http://www.lokatormedia.pl/category/zapowiedzi/
źródło okładki: http://www.lokatormedia.pl/category/zapowiedzi/
show less
Format: papier
Publisher: Wydawnictwo Lokator
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Nicolas Presl
On shelves
Share this Book
Need help?