logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Szalona Susie - Katherine Parker
Szalona Susie
by: (author)
4.17 15
Jane wcale nie jest szalona, jak Susie, przeciwnie - uważa się za dziewczynę zupełnie przeciętną, wręcz nudną. Dlatego nie dziwi się, że Justin zaczyna spotykać się z Donną. Mimo to Jane wciąż jest w nim zakochana i z przerażeniem myśli o tym, że w czasie wakacji straci z nim kontakt. O dziwo,... show more
Jane wcale nie jest szalona, jak Susie, przeciwnie - uważa się za dziewczynę zupełnie przeciętną, wręcz nudną. Dlatego nie dziwi się, że Justin zaczyna spotykać się z Donną. Mimo to Jane wciąż jest w nim zakochana i z przerażeniem myśli o tym, że w czasie wakacji straci z nim kontakt. O dziwo, chłopak jej marzeń kilkakrotnie zaprasza ją na wspólną wyprawę nad morze. Nie jeżdżą sami, lecz z jej młodszymi braćmi, przyjacielem Justina i - niestety - z Donną, ale w Jane znów odżywa nadzieja.

Czy zainteresowanie Justina wynika tylko z przyjaźni, czy kryje się za tym coś więcej? I co, na miłość boską, ma z tym wszystkim wspólnego Szalona Susie?  

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=24426
show less
Format: papier
ISBN: 8389278308
Publisher: Wydawnictwo Elf
Pages no: 126
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
lacerta
lacerta rated it
5.0 Szalona Susie
Kiedy pierwszy raz ją przeczytałam troszkę mnie zaskoczyła szczerze mówiąc, a książkom z tej serii raczej się to nie udaje. Ciekawa, no i jak każda z tej serii lekka, taka w sam raz na jesienne popołudnie.
Other editions (1)
Books by Katherine Parker
On shelves
Share this Book
Need help?