logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Sztuka kochania - Michalina Wisłocka
Sztuka kochania
by: (author)
Legendarny poradnik słynnej seksuolożki, który zapoczątkował rewolucję seksualną w Polsce. Nowe wydanie ze wstępem prof. Zbigniewa Izdebskiego. Po raz pierwszy wydany w 1976 roku. Ponad 7 mln sprzedanych egzemplarzy plus tysiące pirackich dodruków. Mimo upływu czasu wciąż zadziwia aktualnością. ... show more
Legendarny poradnik słynnej seksuolożki, który zapoczątkował rewolucję seksualną w Polsce. Nowe wydanie ze wstępem prof. Zbigniewa Izdebskiego.

Po raz pierwszy wydany w 1976 roku. Ponad 7 mln sprzedanych egzemplarzy plus tysiące pirackich dodruków. Mimo upływu czasu wciąż zadziwia aktualnością.

Sztuka kochania nie zawiera recepty na miłość, nie jest też podręcznikiem technik seksualnych. Kochanie to piękne polskie słowo, które określa ciepły, serdeczny, pełen przyjaźni i harmonii seksualnej kontakt dwojga bliskich sobie ludzi. W książce autorka wykorzystała doświadczenia płynące z rozmów z pacjentami oraz z lektury mnóstwa listów. Wykorzystała również materiały i wnioski z dyskusji prasowych, w których wojowała uparcie o kulturę uczuć i seksu.

Książka ukazuje się tuż przed premierą filmowej biografii Michaliny Wisłockiej autorstwa twórców filmu „Bogowie”.
FILM W KINACH OD 27 STYCZNIA 2017
show less
Format: paperback
Publisher: Agora S.A.
Pages no: 384
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
POCZYTAJNIA
POCZYTAJNIA rated it
0.0 Podręcznik do miłości
„Sztuka kochania” Michaliny Wisłockiej ukazała się po raz pierwszy kilka dekad temu. Stała się wówczas bestsellerem i zagościła na półkach wielu polskich domów. Na fakt ten wpływ miały wielorakie okoliczności. Były to czasy PRL-u, nie było Internetu i powszechnego dostępu do interesujących w danej c...
Other editions (7)
Books by Michalina Wisłocka
On shelves
Share this Book
Need help?