logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Tarcza Gai - Kevin Hearne
Tarcza Gai
by: (author)
3.50 5
Zbiór opowiadań w ramach cyklu „Kroniki Żelaznego Druida” – serii o Atticusie O’Sullivanie Większość z tych dziewięciu opowiadań o druidzie i jego psie trafia do druku po raz pierwszy – w Stanach i innych krajach anglojęzycznych funkcjonowały dotąd tylko jako ebooki. Autor Kronik Żelaznego Druida... show more
Zbiór opowiadań w ramach cyklu „Kroniki Żelaznego Druida” – serii o Atticusie O’Sullivanie
Większość z tych dziewięciu opowiadań o druidzie i jego psie trafia do druku po raz pierwszy – w Stanach i innych krajach anglojęzycznych funkcjonowały dotąd tylko jako ebooki. Autor Kronik Żelaznego Druida wykorzystuje tę krótszą formę jako sposób, by wypełnić luki między powieściami, zdradzić więcej szczegółów o ich bohaterach, ale przede wszystkim pozwolić Atticusowi posnuć opowieści godne starego druida, w których nie zabraknie egipskich kotów i sarkofagów, Szekspira i jego wiedźm, wiewiórek, poszukiwań Grala, wróżb z sera oraz ziemniaków z niebiańskim sosikiem.
Kevin Hearne urodził się w Arizonie. Uczy angielskiego, a kiedy nie sprawdza stosów prac domowych i nie pisze powieści, hoduje bazylię i maluje pejzaże z córką. Ponadto lubi urządzać piesze wycieczki, czytać komiksy i mieszkać sobie z rodziną w tycim, acz przytulnym domku.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788380620018 (8380620011)
Publisher: Rebis
Pages no: 436
Edition language: Polski
Series: Kroniki żelaznego druida
Bookstores:
Books by Kevin Hearne
On shelves
Share this Book
Need help?