logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Tato - William Wharton
Tato
by: (author)
3.00 10
„Tato” to liryczna powieść o schyłku życia rodziców bohatera. Opowiada o potrzebie miłości w relacjach ojciec – syn, o lęku i radzeniu sobie z nim, o sile umysłu człowieka, który w najcięższych momentach, może odnaleźć ukojenie w świecie marzeń. Książka zmienia też sposób postrzegania ludzi... show more
„Tato” to liryczna powieść o schyłku życia rodziców bohatera. Opowiada o potrzebie miłości w relacjach ojciec – syn, o lęku i radzeniu sobie z nim, o sile umysłu człowieka, który w najcięższych momentach, może odnaleźć ukojenie w świecie marzeń.
Książka zmienia też sposób postrzegania ludzi starszych. Uświadamia, że młodzi nie mają patentu na najlepszy sposób życia. Przypomina, że rodzina jest czymś więcej niż tylko instytucją. William Wharton, właściwie Albert William du Aime (1925 - 2008) – amerykański psycholog, malarz i pisarz. Dorobek pisarski twórcy obejmuje m.in. powieści: „Dom na Sekwanie”, „Niezawinione śmierci”, „W księżycową jasną noc”, „Stado” oraz dostępne w wersji audio: ”Ptasiek” i „Spóźnieni kochankowie”.
show less
Format: audiobook
ASIN: 12573
Publisher: Qes Agency
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by William Wharton
On shelves
Share this Book
Need help?