logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Tropiciel szpiegów - Matthew Dunn
Tropiciel szpiegów
by: (author)
3.25 10
Will Cochrane jest najbardziej cenionym nabytkiem w połączonych szeregach CIA i MI6 – i ich najbardziej zabójczą bronią. Od dzieciństwa jedynym światem jaki znał była sekretna kraina kłamstwa i zdrady, gdzie wszyscy grają w grę życia i śmierci. Jak dotąd Cochrane był w tej grze niepokonany. ... show more
Will Cochrane jest najbardziej cenionym nabytkiem w połączonych szeregach CIA i MI6 – i ich najbardziej zabójczą bronią. Od dzieciństwa jedynym światem jaki znał była sekretna kraina kłamstwa i zdrady, gdzie wszyscy grają w grę życia i śmierci. Jak dotąd Cochrane był w tej grze niepokonany.

Teraz jego szefowie wyznaczają mu nowy cel – powstrzymanie jednego z najgroźniejszych terrorystów świata, generała irańskiego Korpusu Islamskiej Armii Rewolucyjnej. Nieprzewidywalność Cochrane’a czyni go jedynym kandydatem, który może podołać tej misji. Jednak w trakcie szaleńczego pościgu przez stolice Europy i Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych łowca odkrywa, że ścigany też doskonale zna reguły gry, zaś jego zamiary są bardziej przerażające, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić.  

źródło opisu: http://www.zysk.com.pl/
źródło okładki: http://www.zysk.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788377850053
Publisher: Zysk i S-ka
Pages no: 492
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Matthew Dunn
On shelves
Share this Book
Need help?