logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Tylko przy mnie bądź - Joanna Sykat
Tylko przy mnie bądź
by: (author)
4.50 10
Czasem wybór między pieniędzmi a miłością jest trudny. Jeszcze trudniejszy, gdy musisz zdecydować między zdobyciem pieniędzy potrzebnych ukochanej osobie a byciem z nią w chwilach, kiedy cię potrzebuje. Marta ma świadomość tego, że sprzedała swoje życie i czas. Dzięki lukratywnemu kontraktowi... show more
Czasem wybór między pieniędzmi a miłością jest trudny.

Jeszcze trudniejszy, gdy musisz zdecydować między zdobyciem pieniędzy potrzebnych ukochanej osobie a byciem z nią w chwilach, kiedy cię potrzebuje.

Marta ma świadomość tego, że sprzedała swoje życie i czas. Dzięki lukratywnemu kontraktowi zamieniła szum drzew, zieleń traw, zapach kwiatów i szmery strumyków na gąszcz światłowodów, mieszkanie pełne nowinek technicznych i egzystowanie (bo przecież nie można tego nazwać życiem) pod wielką kopułą z pleksiglasu. Ale to wszystko zrobiła przecież dla Niego – dla Wojtka, którego może widywać jedynie podczas krótkich urlopów. Czy to wszystko było tego warte?

Pewnego dnia kobieta spotyka Wiktora – mężczyznę, z którym kiedyś, zanim oboje podpisali swoje umowy, łączyło ją coś niezwykłego. Teraz w tym sztucznym, wypranym z uczuć świecie wspomnienia nie dają Marcie spokoju.

Czy Marta będzie w stanie przywrócić Wiktorowi pamięć dawnego szczęścia?
Czy można odzyskać czas stracony w pogoni za zyskiem?
I wreszcie – co się stanie z Wojtkiem?  

źródło opisu: http://www.replika.eu/
źródło okładki: http://www.replika.eu/
show less
Format: papier
ISBN: 9788376744124
Publisher: Replika
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Książkowo czyta
Książkowo czyta rated it
4.5
Najnowsza powieść Joanny Sykat jest dla mnie pierwszą stycznością z twórczością autorki. W swojej najnowszej książce ukazuje ona początkowo wydawać by się mogło irracjonalny podzielony na sektory świat, w którym żyje dwoje głównych bohaterów – Marta i Wiktor. Kobieta egzystuje w idealnym i niemalże...
Other editions (1)
Books by Joanna Sykat
On shelves
Share this Book
Need help?