logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Ukryte talenty - Erica James
Ukryte talenty
by: (author)
Dulcie Ballantyne wie doskonale, że warsztaty kreatywnego pisania przyciągają zazwyczaj bardzo oryginalnych ludzi, jest więc dobrze przygotowana do poprowadzenia nowej grupy. Cóż, do niektóry rzeczy nie sposób się przygotować. Beth King, matka dorosłego syna, boryka się z problemem pustego... show more
Dulcie Ballantyne wie doskonale, że warsztaty kreatywnego pisania przyciągają zazwyczaj bardzo oryginalnych ludzi, jest więc dobrze przygotowana do poprowadzenia nowej grupy. Cóż, do niektóry rzeczy nie sposób się przygotować.


Beth King, matka dorosłego syna, boryka się z problemem pustego gniazda pracujący w nieruchomościach Jack Solomon nie może dojść do siebie po tym, jak żona porzuciła go dla jego najlepszego przyjaciela.
Siedemnastoletnia Jaz Rafferty obsesyjnie boi się zdradzić ze swoimi odczuciami.
Victor Blackore ma zawsze rację i jest przekonany o własnej nieomylności.

To, co łączy tych zupełnie różnych od siebie ludzi to chęć ucieczki i strach przed bliskością. Mija jednak trochę czasu i okazuje się, że wspólne pisanie i czytanie pozwala przekroczyć bariery, a dzielenie się z innymi radościami i smutkami nie jest wcale takie trudne.  

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/book.php?sr=erica-james&bt=ukryte-talenty
źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/book.php?sr=erica-james&bt=ukryte-talenty
show less
Format: papier
ISBN: 9788376861401
Publisher: Jaguar
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Erica James
Share this Book
Need help?