logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Ulice Bangkoku - Christopher G. Moore
Ulice Bangkoku
by: (author)
4.00 5
Vincent Calvino to wydalony z palestry amerykański prawnik pracujący jako prywatny detektyw w parnej stolicy Tajlandii. Jednym z jego klientów jest Rick Casey, na którego życiu mrocznym cieniem kładzie się niewyjaśniona sprawa zabójstwa jego syna. Calvino zgadza się śledzić mia noi, dodatkową... show more
Vincent Calvino to wydalony z palestry amerykański prawnik pracujący jako prywatny detektyw w parnej stolicy Tajlandii. Jednym z jego klientów jest Rick Casey, na którego życiu mrocznym cieniem kładzie się niewyjaśniona sprawa zabójstwa jego syna. Calvino zgadza się śledzić mia noi, dodatkową żonę, czyli kochankę tajskiego polityka. Takie zlecenie nie wydaje się specjalnym wyzwaniem dla doświadczonego detektywa, ale jak się okaże, sprawa szybko wciągnie go w niebezpieczną sieć rozlicznych powiązań politycznych i rodzinnych.

Aby ratować życie, Calvino będzie musiał sięgnąć po wszelkie znane sobie kontakty i skorzystać z pomocy swych tajemniczych znajomych.

Ulice Bangkoku to bodaj najlepsza książka Moore'a. Trzymająca w napięciu opowieść o handlu ludźmi, najemnikach, znikających nagraniach z policyjnych przesłuchań, międzynarodowych spiskach i żądzy rewanżu, której akcja rozgrywa się na odrażających bocznych uliczkach miasta, a te Moore zna lepiej niż ktokolwiek z nas.

„Barry Eisler”  

źródło opisu: Świat Książki, 2013
źródło okładki: http://www.weltbild.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788379430611
Publisher: Świat Książki
Pages no: 622
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Christopher G. Moore
On shelves
Share this Book
Need help?