logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Uprowadzone - Lisa Hoodless, Charlene Lunnon
Uprowadzone
by: (author) (author)
3.50 10
W 1999 roku, w wieku dziesięciu lat, Charlene Lunnon i Lisa Hoodless zostały porwane w drodze do szkoły. Przez kilka dni były więzione w brudnym mieszkaniu komunalnym, torturowane i gwałcone. Niemal postradały życie. Ale zdarzył się cud. Dziewczynki zostały odnalezione, ich oprawca aresztowany i... show more
W 1999 roku, w wieku dziesięciu lat, Charlene Lunnon i Lisa Hoodless zostały porwane w drodze do szkoły.
Przez kilka dni były więzione w brudnym mieszkaniu komunalnym, torturowane i gwałcone. Niemal postradały życie. Ale zdarzył się cud. Dziewczynki zostały odnalezione, ich oprawca aresztowany i skazany, a sprawę udało się zamknąć.
To jednak nie był koniec dla Charlene i Lisy. Przez kolejne kilka lat starały się pogrzebać bolesne wspomnienia i wrócić do normalnego życia. W ogniu heroicznej walki z własnymi demonami ich przyjaźń została wystawiona na próbę, której prawie nie podołała.
Uprowadzone to opowiedziana przez nie historia tego, co przeżyły, jak udało im się przetrwać tę gehennę oraz skąd czerpały siłę, aby iść dalej i odbudować swoje życie.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788375757576
Publisher: Hachette
Pages no: 288
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
jagusgda
jagusgda rated it
3.5 Uprowadzone
Nie wyobrażam sobie, jak można prowadzić normalne życie, mieć rodzinę, dzieci, męża, po tak traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. Podziwiam obie autorki za silny charakter i to, że nie poddały się. Bardzo piękna i poruszająca książka, pokazuje siłę prawdziwej przyjaźni. Szybko się czyta i bardzo...
Books by Lisa Hoodless
Books by Charlene Lunnon
On shelves
Share this Book
Need help?