logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Uwaga! To może być miłość - Mhairi McFarlane
Uwaga! To może być miłość
by: (author)
4.00 10
Powieść Mhairi McFarlane, autorki bestsellera „Nie mów nic, kocham cię”. Przygotuj się na dawkę ciętego dowcipu i głębokich wzruszeń, na opowieść równie zabawną, co romantyczną. Anna Alessi, ekspertka w dziedzinie historii bizantyńskiej, szuka sensownego faceta, by prowadzić z nim inteligentne... show more
Powieść Mhairi McFarlane, autorki bestsellera „Nie mów nic, kocham cię”.

Przygotuj się na dawkę ciętego dowcipu i głębokich wzruszeń, na opowieść równie zabawną, co romantyczną.

Anna Alessi, ekspertka w dziedzinie historii bizantyńskiej, szuka sensownego faceta, by prowadzić z nim inteligentne rozmowy, no i spędzać romantyczne chwile.

Pomijając dziwaków, z którymi wciąż umawia się na randki, u Anny nie mogło układać się lepiej: szczęśliwa trzydziestolatka z pracą, którą kocha. Jednak nie zawsze tak to wyglądało – o niektórych wydarzeniach z przeszłości wolałaby zapomnieć.

Kiedy pojawia się James Fraser – człowiek, przez którego najadła się kiedyś największego wstydu na świecie – jej życie przewraca się do góry nogami. Jednak wygląda na to, że James się zmienił. Uprzejmy. Dojrzały. Zabawny. Ludzie się zmieniają, prawda? Dlaczego więc Anna boi się mu zaufać?

Ta książka sprawi, że w jednej minucie będziesz się śmiać, a zaraz potem utoniesz we łzach!  

źródło opisu: http://www.empik.com/uwaga-to-moze-byc-milosc-mcfa...(?)
źródło okładki: http://www.empik.com/uwaga-to-moze-byc-milosc-mcfa...»
show less
Format: papier
Publisher: Pascal
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Ola0311
Ola0311 rated it
4.0 Uwaga! To może być miłość
Po skończonej lekturze na usta ciśnie mi się stwierdzenie "krętą ścieżką przez ogródek":) Ileż to kłód rzuca życie pod nogi współczesnych trzydziestolatków! Ileż to upokorzeń, niedomówień, zazdrosnych spojrzeń, sztucznych uśmiechów i godzin wpatrywania się w telefon muszą znieść by odnaleźć swoje sz...
Books by Mhairi McFarlane
On shelves
Share this Book
Need help?