logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Vintage. Sklep rzeczy zapomnianych - Susan Gloss
Vintage. Sklep rzeczy zapomnianych
by: (author)
4.50 5
Ślubna suknia, jedwabne sari, komplet talerzy – używane przedmioty w niezłym stanie czekają na kupujących w lokalnym sklepiku należącym do Violet Turner. Poprzedni właściciele pozbywając się ich, chcieli pożegnać złe wspomnienia. Przedmioty stają się pretekstem do opowiedzenia historii klientek... show more
Ślubna suknia, jedwabne sari, komplet talerzy – używane przedmioty w niezłym stanie czekają na kupujących w lokalnym sklepiku należącym do Violet Turner. Poprzedni właściciele pozbywając się ich, chcieli pożegnać złe wspomnienia. Przedmioty stają się pretekstem do opowiedzenia historii klientek sklepiku,a powiernicą tych opowieści staje się Violet, która sama i samotna wciąż ucieka przed przeszłością – od swoich myśli o życiu w małym miasteczku i nieudanym małżeństwie.

Dopiero wizja utraty sklepu na rzecz drapieżnego dewelopera uświadamia Violet, jak ważni w jej życiu są inni ludzie i jak niezbędna ich pomoc. Zwykle samodzielna i samowystarczalna, wie, że nie uratuje sklepu bez ich udziału.  

źródło opisu: Wydawnictwo Marginesy, 2015
źródło okładki: http://marginesy.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788364700606
Publisher: Marginesy
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Susan Gloss
On shelves
Share this Book
Need help?