logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
W łóżku z Nabokovem - Leslie Daniels
W łóżku z Nabokovem
by: (author)
2.00 10
Powieść tak rozbrajająca, że na pierwszy rzut oka można nie zauważyć jej drugiego dna – życiowej mądrości, nabytej dzięki bolesnym doświadczeniom. Komedia utkana z drobnych tragedii, depesza z pierwszej linii frontu wojny, którą toczą ze sobą mężczyźni i kobiety, oraz historia niezwykłej... show more
Powieść tak rozbrajająca, że na pierwszy rzut oka można nie zauważyć jej drugiego dna – życiowej mądrości, nabytej dzięki bolesnym doświadczeniom.

Komedia utkana z drobnych tragedii, depesza z pierwszej linii frontu wojny, którą toczą ze sobą mężczyźni i kobiety, oraz historia niezwykłej miłości.

Mark Childress, autor Wariatki z Alabamy

Kiedy Barb Barrett postanawia zakończyć swoje pozbawione miłości małżeństwo, nie zdaje sobie sprawy, że straci wszystko: dom, stabilność finansową i przede wszystkim ukochane dzieci. Czterdzieste urodziny Barb zbliżają się wielkimi krokami, a jej życie właśnie legło w gruzach. Ponieważ nie ma rodziny ani przyjaciół, do których mogłaby się zwrócić o pomoc, musi nauczyć się polegać wyłącznie na sobie.

Kierując się kobiecym instynktem – i niezwykle oryginalnym biznesplanem – Barb powoli zbiera siły. Wprowadza się do domu, w którym niegdyś mieszkał Vladimir Nabokov. Znajduje tam manuskrypt, który być może jest nieznanym dziełem wielkiego pisarza. Jej nowe życie zaczyna nabierać tempa, ona sama zaś odkrywa w otaczających ją ludziach oraz w sobie samej potencjał, o którym do tej pory nie miała pojęcia.  

źródło opisu: Świat Książki, 2013
źródło okładki: zdjęcie własne
show less
Format: papier
ISBN: 9788379430628
Publisher: Świat Książki
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Książkowo czyta
Książkowo czyta rated it
2.0 W łóżku z Nabokovem
Na wstępie dziękuję Wydawnictwu Świat Książki za udostępnienie egzemplarza do recenzji. „W łóżku z Nabokovem” to kolejna z powieści, w serii Leniwa Niedziela, która trafiła w moje ręce. Poznajemy w niej Barbarę, która właśnie rozwodzi się z mężem po latach małżeństwa, a prócz tego traci prawo do opi...
Books by Leslie Daniels
On shelves
Share this Book
Need help?