logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
W poszukiwaniu doskonałości w biznesie Doświadczenia najlepiej zarządzanych firm Ameryki - Robert Waterman
W poszukiwaniu doskonałości w biznesie Doświadczenia najlepiej zarządzanych firm Ameryki
by: (author)
4.00 5
Najwspanialsza – według angielskiego wydawnictwa Bloomsbury – książka biznesowa wszech czasów, W poszukiwaniu doskonałości w biznesie, od dawna jest już pozycją obowiązkową w szkołach biznesu, jest przywoływana podczas licznych konferencji i trzymana na niejednej szafce nocnej. Opierając się na... show more
Najwspanialsza – według angielskiego wydawnictwa Bloomsbury – książka biznesowa wszech czasów, W poszukiwaniu doskonałości w biznesie, od dawna jest już pozycją obowiązkową w szkołach biznesu, jest przywoływana podczas licznych konferencji i trzymana na niejednej szafce nocnej.
Opierając się na badaniu czterdziestu trzech najlepiej prowadzonych firm amerykańskich z różnorodnych obszarów biznesu, autorzy opisują w niej osiem podstawowych zasad zarządzania – stymulujących działanie, zorientowanych na ludzi i maksymalizujących zyski, które stanowią źródło sukcesu tych przedsiębiorstw.
Ten fenomenalny bestseller, wydany w serii Collins Business Essentials, zawiera nową notę autorów i ponownie przedstawia w dostępny i praktyczny sposób jakże ważne dla współczesnego czytelnika zainteresowanego zarządzaniem zasady.  

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b719-w-poszukiwaniu-doskonalosci-w-biznesie.htm
show less
Format: papier
ISBN: 9788362195015
Publisher: MTBIZNES
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Robert Waterman
On shelves
Share this Book
Need help?