logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Warren XIII Wszystkowidzące oko - Tania Del Rio, Will Staehle
Warren XIII Wszystkowidzące oko
by: (author) (illustrator)
3.00 5
Opuszczony (prawie) hotel! Zaginiony (nie do końca) skarb! I on – ciekawski i pedantyczny Warren XIII, dziedzic całego tego bałaganu. W tych nielicznych momentach, kiedy nie sprząta, stara się rozwikłać rodzinne tajemnice, które – jak na złość – dwoją się i troją w oczach! Jakie zakamarki kryje... show more
Opuszczony (prawie) hotel! Zaginiony (nie do końca) skarb! I on – ciekawski i pedantyczny Warren XIII, dziedzic całego tego bałaganu. W tych nielicznych momentach, kiedy nie sprząta, stara się rozwikłać rodzinne tajemnice, które – jak na złość – dwoją się i troją w oczach!

Jakie zakamarki kryje posiadłość Warrenów? Kim tak naprawdę jest złośliwa ciotka (o upiornym imieniu Anakonda), która co i rusz rzuca kłody pod nogi? I, co najważniejsze, gdzie się podziewa wszystkowidzące oko? Czy naprawdę istnieje?

Z dumą przedstawiamy pierwszy tom nowego cyklu od Wydawnictwa Tadam. „Warren XIII i wszystkowidzące oko”, to przygodowa i niepozbawiona dreszczyku opowieść dla dzieci, które uwielbiają śledzić i rozwiązywać zagadki detektywistyczne! Przepięknie zilustrowany czarno-biało-czerwony świat Warrena, niesamowite wynalazki i pełni polotu bohaterowie – to wszystko działa jak klucz do nakręcania dziecięcej wyobraźni*.

*Potwierdzamy empirycznie, że dorośli czytelnicy również dali się nakręcić!
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788395148064
Publisher: Wydawnictwo TADAM
Pages no: 224
Edition language: Polski
Category:
Adventure, New Adult
Series: Warren XIII (#1)
Bookstores:
Books by Tania Del Rio
Books by Will Staehle
On shelves
Share this Book
Need help?