logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wiedźmin. Miecz Przeznaczenia. Tom II - Andrzej Sapkowski
Wiedźmin. Miecz Przeznaczenia. Tom II
by: (author)
3.00 5
Nowe, opracowane wspólnie z CD Projekt, wydanie nawiązujące szatą graficzną do bestsellerowej gry komputerowej WIEDŹMIN. TO NIE JEST CYKL OPOWIADAŃ, TO CAŁY ŚWIAT! Wielopoziomowa proza Andrzeja Sapkowskiego zachwyci każdego. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: wyszukany archaiczny świat,... show more
Nowe, opracowane wspólnie z CD Projekt, wydanie nawiązujące szatą graficzną do bestsellerowej gry komputerowej WIEDŹMIN.

TO NIE JEST CYKL OPOWIADAŃ, TO CAŁY ŚWIAT!

Wielopoziomowa proza Andrzeja Sapkowskiego zachwyci każdego. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: wyszukany archaiczny świat, brawurową przygodę, humor, szaloną miłość, meandry przeznaczenia, a także erudycyjną rewizję wielu kulturowych schematów, wspaniały język i wyobraźnię. Z przynależnych konwencji fantasy potworów, duchów, elfów, gnomów i ingerencji tajnych mocy wyciska Sapkowski tyle, ile Umberto Eco z kryminału w Imieniu róży.

„Andrzej Sapkowski jest pisarzem formatu Tolkiena, choć odeń różnym, bo zdecydowanie bliższym współczesności i obdarzony gorętszym słowiańskim temperamentem.
Czytając Sapkowskiego, jesteśmy zarazem gdzieś w świecie Tolkiena, na seansie u przeinaczonego Disneya, w średniowieczu, u Sienkiewiczowskiego Zagłoby, na seminarium ekonomicznym, w krainie ponurych pogańskich obrzędów, w przemalowanej na baśniową scenerii z czarnego kryminału”.
Polityka  

źródło opisu: http://supernowa.pl/ksiazki.php?p=255
źródło okładki: http://supernowa.pl/ksiazki.php?p=255
show less
Format: papier
ISBN: 9788375780291
Publisher: SuperNOWA - Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA
Pages no: 344
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Andrzej Sapkowski
On shelves
Share this Book
Need help?