logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wieża zakładników - Alistair MacLean, John Denis
Wieża zakładników
by: (author) (author)
3.33 15
Smith nie jest zwykłym przestępcą. Jemu nie zależy na pieniądzach. Jego napady i skoki muszą być efektowne i bezbłędnie wykonane. Do następnego skoku zatrudnia dużo więcej ludzi niż zazwyczaj. Nawet oni nie wiedzą, co przygotował ich szef. Dopiero kiedy lądują na lotnisku w Paryżu, okazuje się,... show more
Smith nie jest zwykłym przestępcą. Jemu nie zależy na pieniądzach. Jego napady i skoki muszą być efektowne i bezbłędnie wykonane. Do następnego skoku zatrudnia dużo więcej ludzi niż zazwyczaj. Nawet oni nie wiedzą, co przygotował ich szef. Dopiero kiedy lądują na lotnisku w Paryżu, okazuje się, że Pan Smith chce przejąć kontrolę nad Wieżą Eiffle'a i wziąć za zakładniczkę matkę prezydenta USA. Dwójka spośród najemników Smitha pracuje dla tajnej ogranizacji antyterrorystycznej.
Wkrótce okazuje się, że mają jeszcze jednego sprzymierzeńca...

Z okładki:
John Denis był autorem zupełnie nie znanym do czasu, kiedy podjął się na zlecenie wydawnictwa "Fontana" opracowania scenariuszy napisanych przez Alistaira MacLeana, zmarłego w 1987 roku poczytnego autora znanych także w Polsce powieści kryminalno-sensacyjnych i wojennych, miedzy innymi "Złotego rendez-vous". Współpraca obu pisarzy zaowocowała dwiema książkami: "Hostage Tower" (Wieża zakładników) i "Air Force One Is Down".  
show less
Format: papier
ISBN: 8303021060
Publisher: Krajowa Agencja Wydawnicza (KAW)
Pages no: 224
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Alistair MacLean
Books by John Denis
On shelves
Share this Book
Need help?