logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Włoskie wesele - Nicky Pellegrino
Włoskie wesele
by: (author)
2.75 10
Dwie zwaśnione rodziny, dwie historie miłosne i mnóstwo pysznego włoskiego jedzenia! Siostra Piety Martinelli wkrótce wyjdzie za mąż, a Pieta, która jest znaną stylistką ślubnych sukien, otrzymała zadanie przygotowania stroju dla panny młodej. Młoda kobieta nie może się jednak skupić na... show more
Dwie zwaśnione rodziny, dwie historie miłosne i mnóstwo pysznego włoskiego jedzenia!
Siostra Piety Martinelli wkrótce wyjdzie za mąż, a Pieta, która jest znaną stylistką ślubnych sukien, otrzymała zadanie przygotowania stroju dla panny młodej.
Młoda kobieta nie może się jednak skupić na projekcie. Jacy naprawdę są jej rodzice? Dlaczego ojciec wojuje z pełnym temperamentu sąsiadem? Czemu jej matka jest ostatnio taka smutna? Czy mężczyzna, którego zawsze podziwiała i skrycie kochała, zamierza rzeczywiście ożenić się z inną kobietą?

Zajmując się suknią siostry, Pieta odkrywa sekrety, które odmieniły jej rodzinę i które stoją na drodze do jej własnego szczęścia...

Nicky Pellegrino (ur. 1964 r.)
Pisarka i dziennikarka pochodzenia włoskiego. Po poślubieniu Nowozelandczyka przeprowadziła się do jego ojczyzny, gdzie obecnie mieszka.
show less
Format: papier
ISBN: 9788376481999
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 328
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Nicky Pellegrino
On shelves
Share this Book
Need help?