logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Woda dla słoni - Sara Gruen
Woda dla słoni
by: (author)
4.00 5
Porywająca opowieść o niezwykłej miłości i wielkiej przygodzie, która na zawsze odmieniła życie wszystkich bohaterów. Jacob Jankowski to żywiołowy student weterynarii, jego świat przewartościowuje wiadomość o śmierci rodziców. Pod wpływem impulsu rzuca studia i przyłącza się do wędrownego cyrku,... show more
Porywająca opowieść o niezwykłej miłości i wielkiej przygodzie, która na zawsze odmieniła życie wszystkich bohaterów. Jacob Jankowski to żywiołowy student weterynarii, jego świat przewartościowuje wiadomość o śmierci rodziców. Pod wpływem impulsu rzuca studia i przyłącza się do wędrownego cyrku, który staje się dla niego zarówno zbawieniem, jak i piekłem na ziemi. Z determinacją próbuje odnaleźć się w tym pełnym skrajnych emocji świecie, sytuację komplikuje jednak uczucie do pięknej Marleny, żony charyzmatycznego tresera Augusta.
Woda dla słoni  to mądra, wzruszająca i zabawna powieść, barwni bohaterowie i porywająca narracja wciągają bez reszty.
„Woda dla słoni  jest historią o miłości dwojga ludzi pochodzących z różnych światów, egzystujących w środowisku, gdzie miłość jest luksusem, na który tylko nieliczni mogą sobie pozwolić”. Wielkie wydarzenie filmowe - ekranizacja z udziałem bohatera sagi Zmierzch Roberta Pattinsona i nagrodzonych Oscarami Reese Witherspoon i Christopha Waltza!
Sara Gruen, z pochodzenia Kanadyjka, jest autorką bestsellerowych powieści Riding Lessons, Flying Changes, Woda dla słoni oraz Ape House, za które otrzymała wiele prestiżowych nagród.
show less
Format: ebook
ASIN: 31433
Publisher: Rebis
Pages no: 700
Edition language: Polski
Bookstores:
On shelves
Share this Book
Need help?