logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wstęp do programowania w języku C# - 'Adam Boduch'
Wstęp do programowania w języku C#
by: (author)
Zostań profesjonalnym programistą C# C# jest uważany przez wielu programistów za najlepszy język stosowany do tworzenia aplikacji dla platformy .NET. Język ten, opracowany w firmie Microsoft, łączy w sobie najbardziej wartościowe cechy C++ i Javy, ścisłą integrację z komponentami .NET, wysoki... show more

Zostań profesjonalnym programistą C#

C# jest uważany przez wielu programistów za najlepszy język stosowany do tworzenia aplikacji dla platformy .NET. Język ten, opracowany w firmie Microsoft, łączy w sobie najbardziej wartościowe cechy C++ i Javy, ścisłą integrację z komponentami .NET, wysoki poziom bezpieczeństwa i ogromne możliwości. Świetnie nadaje się do tworzenia aplikacji sieciowych i bazodanowych przeznaczonych zarówno dla systemu Windows, jak i dla urządzeń przenośnych, takich jak PocketPC. Popularność C# stale rośnie, a nieodpłatne udostępnienie przez firmę Microsoft środowiska programistycznego Visual C# Express Edition sprawiło, że coraz więcej twórców oprogramowania wykorzystuje je w swojej pracy.

Książka "Wstęp do programowania w języku C#" to podręcznik przeznaczony dla tych, którzy chcą poznać ten język od podstaw. Czytając ją, poznasz możliwości C# i platformy .NET. Nauczysz się tworzyć własne aplikacje, korzystając ze środowiska Visual C# Express Edition. W książce znajdziesz omówienie składni i elementów języka C#, wyjaśnienie zasad programowania obiektowego i sposobów realizacji różnych zadań programistycznych. Napiszesz aplikacje dla Windows wykorzystujące biblioteki klas .NET i obsługujące pliki w formacie XML.

Konstrukcja platformy .NET
Składnia C#
Elementy języka
Programowanie obiektowe
Obsługa zdarzeń
Korzystanie z tablic i kolekcji
Obsługa wyjątków
Biblioteka Windows Forms
Stosowanie komponentów .NET
Operacje na plikach i strumieniach
Obsługa formatu XML


show less
Format: książka
ASIN: WSTPCH
Pages no: 392
Edition language: Polski
Bookstores:
On shelves
Share this Book
Need help?