logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wszystko moje! Czyli o tym, jak kruk zrozumiał, że przyjaźń jest najważniejsza - Nele Moost
Wszystko moje! Czyli o tym, jak kruk zrozumiał, że przyjaźń jest najważniejsza
by: (author)
5.00 5
Mały kruk byłby bardzo lubiany, gdyby nie kradł wszystkiego, co wpadnie mu w dziób. Dzięki chytrym sztuczkom zdobywa ulubione przedmioty przyjaciół, którzy próbują je przed nim ukryć. Lecz na małego kruka nie ma sposobu! Co się stanie, jak zdobędzie upragnione skarby? Przed sympatycznym urwisem... show more
Mały kruk byłby bardzo lubiany, gdyby nie kradł wszystkiego, co wpadnie mu w dziób. Dzięki chytrym sztuczkom zdobywa ulubione przedmioty przyjaciół, którzy próbują je przed nim ukryć. Lecz na małego kruka nie ma sposobu! Co się stanie, jak zdobędzie upragnione skarby? Przed sympatycznym urwisem lekcja o wartości przyjaźni. Przeczytajcie koniecznie!

Bestsellerowa seria książek Nele Moost o przygodach małego kruka. Dopełnieniem humorystycznych opowiadań są barwne i szczegółowe ilustracje Annet Rudolph. Bohaterem serii jest sympatyczny mały kruk Skarpetka. Choć nie zawsze postępuje zgodnie z ogólnie przyjętymi normami, to bardzo chętnie je poznaje.
Książki o małym kruku cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Opowiadania, przetłumaczone na wiele języków, zdobyły już rzeszę fanów. Mali czytelnicy mogą utożsamić się z niesfornym krukiem, zdobywając jednocześnie cenną wiedzę. Zapraszamy do świata Skarpetki. Gwarantujemy świetną zabawę przy lekturze!  

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1469
źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/dane/skrzat/zdjecia/00000...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788379150083
Publisher: Skrzat
Pages no: 32
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Ogrody wyobraźni
Ogrody wyobraźni rated it
5.0 Wszystko moje!
Seria Mały kruk od Nele Moost to bestseller na skalę światową. Ciekawe i pouczające opowiadanka o Skarpetce zyskały serca wydawców, a potem także i małych czytelników na całym świecie. Dzięki tym książeczką poznaliśmy już małego kruka, jako niezłego łobuziaka, dowiedzieliśmy się jak wiele zdrowia i ...
Books by Nele Moost
On shelves
Share this Book
Need help?