logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wtajemniczenie - Tomasz Węcki
Wtajemniczenie
by: (author)
4.00 10
Wychodzisz z domu i zaczynasz się zastanawiać – czy wyłączyłem żelazko? Czy zamknęłam drzwi? Może warto wrócić i sprawdzić? Niepokój rośnie z każdym krokiem. Wreszcie nie wytrzymujesz, zawracasz, sprawdzasz – jak ostatni frajer, bo przecież wszystko w porządku, zamknięte i wyłączone. To nie... show more
Wychodzisz z domu i zaczynasz się zastanawiać – czy wyłączyłem żelazko? Czy zamknęłam drzwi? Może warto wrócić i sprawdzić? Niepokój rośnie z każdym krokiem. Wreszcie nie wytrzymujesz, zawracasz, sprawdzasz – jak ostatni frajer, bo przecież wszystko w porządku, zamknięte i wyłączone.

To nie umysł płata Ci figle. Istnieje niewidzialny świat duchów, które żerują na ludzkich emocjach, marzeniach i snach. Twoje obawy o żelazko to sprawka jednego z nich – takiego, co czai się na klatkach schodowych i tuż za bramami. Jest mnóstwo stworów jemu podobnych: wywołujących nachalne sny albo sprowadzających napady głodu. Zwykle zostawiają człowieka niedługo po tym, jak zastosują na nim swoje sztuczki. Bywają jednak potwory dużo groźniejsze; takie, które wybierają swoje ofiary starannie i dręczą je długo, zawzięcie, na wiele sposobów. Aż wreszcie człowiek pęka jak orzech – i można wyjeść z niego, co najsmaczniejsze.

Ty duchów nie widzisz. Tomasz Zając, bohater „Wtajemniczenia”, widzi je doskonale. Co zrobi z taką wiedzą? Co Ty byś z nią zrobił?
show less
Format: ebook
ISBN: 9788365543882
Publisher: Spisek Pisarzy, Ridero
Pages no: 134
Edition language: Polski
Category:
Epic Fantasy
Bookstores:
Community Reviews
tsantsara
tsantsara rated it
4.0 Duchy żerują na naszych uczuciach
Autor, Wrocławianin (dojeżdżający z Czebnicy?), sprytnie łączy rzeczywistość korporacji ze zwierzyńcem fantazy. Jak Łukjanienko wiąże niewidzialny świat duchów i czarów z ludzką psychiką. Mile zaskakuje też humorem, wyobraźnią i giętkim językiem copywritera lub grafika-freelancera (bo kto jeszcze mo...
Books by Tomasz Węcki
On shelves
Share this Book
Need help?