logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wybuch - Graham Masterton, Piotr Kuś
Wybuch
by: (author) (author)
3.00 10
Wydane również pod tytułem "Niewinna krew". Spokojne życie wziętego autora scenariuszy filmowych przerywa zamach na prestiżową szkołę podstawową w Los Angeles, której uczniem jest jego jedyny syn Danny. Terroryści zabijają kilkadziesiąt osób, w większości kilkuletnie dzieci. Ginie także Danny. W... show more
Wydane również pod tytułem "Niewinna krew".

Spokojne życie wziętego autora scenariuszy filmowych przerywa zamach na prestiżową szkołę podstawową w Los Angeles, której uczniem jest jego jedyny syn Danny. Terroryści zabijają kilkadziesiąt osób, w większości kilkuletnie dzieci. Ginie także Danny.
W ciągu kolejnych dni dochodzi do następnych zamachów. W Los Angeles giną setki ludzi, bomby wybuchają przede wszystkim w miejscach związanych z amerykańskim przemysłem rozrywkowym i telewizją.
Spotkanie z angielskim detektywem, wróżbitą i jasnowidzem, sprawia, że Frank decyduje się skontaktować z duchem Danny'ego. Przez przypadek wpada na trop terrorystów...
Wybuch to fascynujący thriller osadzony w realiach gorącej Kalifornii. Graham Masterton znów zadziwia swoich czytelników ogromną pomysłowością i konsekwentną konstrukcją opowieści o życiu, w którym duchy i ludzie funkcjonują równolegle, wzajemnie wpływając na swoje losy.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788373015029 (8373015027)
Publisher: Rebis
Pages no: 320
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Piotr Kuś
Books by Graham Masterton
On shelves
Share this Book
Need help?