logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wybuchające Beczki - zrozumieć gry wideo - Krzysztof Gonciarz
Wybuchające Beczki - zrozumieć gry wideo
by: (author)
3.50 10
Dlaczego tak pamiętamy wybuch nuklearny z Modern Warfare? Jaka jest tajemnica sukcesu Angry Birds? Dlaczego bohater Uncharted przypadkiem zabija setki osób? Czy akcja Assassin’s Creed mogłaby toczyć się na skolonizowanym przez małpy księżycu? "Wybuchające Beczki" to książka, która w lekki i... show more
Dlaczego tak pamiętamy wybuch nuklearny z Modern Warfare?

Jaka jest tajemnica sukcesu Angry Birds?

Dlaczego bohater Uncharted przypadkiem zabija setki osób?

Czy akcja Assassin’s Creed mogłaby toczyć się na skolonizowanym przez małpy księżycu?"Wybuchające Beczki" to książka, która w lekki i przystępny sposób przedstawia teoretyczne i praktyczne trudności projektowania gier wideo. Bazuje na współczesnych, popularnych przykładach – znajdzie się w niej zarówno Halo: Reach, jak i Civilization V czy Wiedźmin 2.

Autor proponuje wszystkim graczom przyjęcie nowego, bardziej konstruktywnego i analitycznego zarazem sposobu patrzenia na najpopularniejsze gry na rynku. Wychodzi w tym od światowego kanonu literatury zajmującej się badaniem gier, zahaczając o tematy, które nigdy dotąd nie były rozpatrywane w języku polskim.

To dobra lektura zarówno dla początkujących twórców i projektantów gier, jak i fanów tej dziedziny rozrywki i osób chcących czynnie uczestniczyć w jej rozwoju!

Po przeczytaniu "Wybuchających Beczek" już nigdy nie powiesz: „ten poziom jest nudny”. Będziesz dokładnie wiedzieć, jakie błędy projektowe popełnili jego twórcy, albo na ile ta „nuda” była celowa.
show less
ASIN: 103900
Publisher: KG Tofu Media
Bookstores:
On shelves
Share this Book
Need help?