logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Z grubsza Wenus - Anna Fryczkowska
Z grubsza Wenus
4.00 10
Inteligentna, ironiczna, przewrotna historia otłuszczania i odtłuszczania Jasi i Baśki, dwóch pozornie niemających ze sobą nic wspólnego pań. Roztrwonić urodę można z różnych powodów. Uzasadnionych i wydumanych. Ale skutek ten sam. Wczasy odchudzające. Dwie kobiety, które kryją wiele w... show more
Inteligentna, ironiczna, przewrotna historia otłuszczania i odtłuszczania Jasi i Baśki, dwóch pozornie niemających ze sobą nic wspólnego pań.

Roztrwonić urodę można z różnych powodów. Uzasadnionych i wydumanych. Ale skutek ten sam. Wczasy odchudzające. Dwie kobiety, które kryją wiele w nadmiarach swoich sylwetek. Obie wytresowane, by dobrze wyglądać. Usiłują lepiej żyć. Choć nie zawsze z przekonaniem. Starania o lżejsze ciała utrudniają ciężary z przeszłości.
Schudnąć! – cel życiowy przyświecający trzydziestoparoletniej, gniewnej i zasupłanej Baśce. Schudnąć? – zastanawia się starsza o kilkanaście lat, pogodna i pozornie spokojna Janina. Obie mają problem z nadwagą, ale na wakacjach bardziejniż ciało, leczyć będą duszę.  

źródło opisu: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2014
źródło okładki: http://www.proszynski.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788378397380
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 304
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
lacerta
lacerta rated it
4.0 Z grubsza Wenus
Fabuła nieskomplikowana, czasami śmieszna, czasami zaskakująca i w większości trochę smutna. Dwie zupełnie różne kobiety okazują się być bardzo do siebie podobne. Wraz z bohaterkami przeżywałam ich wspomnienia i życzyłam im jak najlepiej. Zakończenie przewidywalne i banalne ale po lekturze tylko tak...
On shelves
Share this Book
Need help?