logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zakręcone życie Madzi Kociołek - Edyta Świętek
Zakręcone życie Madzi Kociołek
by: (author)
3.00 10
Bohaterką książki jest Madzia Kociołek, sfrustrowana trzydziestopięciolatka, samotna i zakompleksiona, bez ambitnych planów na przyszłość. Jej monotonne życie toczy się między pracą a oglądaniem telewizji. Pewnego dnia Głos Sumienia inspiruje ją do podjęcia ważkich decyzji. Madzia tworzy listę... show more
Bohaterką książki jest Madzia Kociołek, sfrustrowana trzydziestopięciolatka, samotna i zakompleksiona, bez ambitnych planów na przyszłość. Jej monotonne życie toczy się między pracą a oglądaniem telewizji. Pewnego dnia Głos Sumienia inspiruje ją do podjęcia ważkich decyzji.
Madzia tworzy listę zadań, dzięki którym stopniowo odmienia życie swoje i innych. Podejmuje studia, kupuje samochód, zaczyna dbać o swój wygląd, zdobywa upragnionego mężczyznę. To dopiero początek. Poprzez te zmiany wpada również w kłopoty.

"Zakręcone życie Madzi Kociołek" to wzruszająca ale zarazem zabawna i napisana z dużym poczuciem humoru powieść, która kreuje wiarygodną bohaterkę w stylu Bridget Jones.  

źródło opisu: http://www.szaragodzina.pl/
źródło okładki: http://www.szaragodzina.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788364312014
Publisher: Wydawnictwo Szara Godzina
Pages no: 240
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Książkowo czyta
Książkowo czyta rated it
3.0 Zakręcone życie Madzi Kociołek
Na wstępie pragnę podziękować Wydawnictwu Szara Godzina za udostępnienie egzemplarza do recenzji. Główną bohaterką książki jest nie kto inny jak tytułowa Madzia Kociołek. Jest ona typową szarą (a nawet bardzo szarą) myszką... Mino, że jest już zdawać by się mogło dojrzałą kobietą wręcz panicznie oba...
Other editions (1)
Books by Edyta Świętek
On shelves
Share this Book
Need help?