logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zepsucie i grzech - Franciszek (papież)
Zepsucie i grzech
by: (author)
„Chciałbym, by książka ta okazała się przydatna, by pomogła zrozumieć, jak niebezpieczna jest stopniowa degradacja, niszczenie naszych serc i naszego społeczeństwa, którego przyczyną jest demoralizacja. Chciałbym także, by pomogła nam trwać w czujności, byśmy w naszym codziennym życiu potrafili... show more
„Chciałbym, by książka ta okazała się przydatna, by pomogła zrozumieć, jak niebezpieczna jest stopniowa degradacja, niszczenie naszych serc i naszego społeczeństwa, którego przyczyną jest demoralizacja. Chciałbym także, by pomogła nam trwać w czujności, byśmy w naszym codziennym życiu potrafili ustrzec się przed grzechem i zepsuciem”.
Na stronach tej książki papież Franciszek wprowadza rozróżnienie pomiędzy grzechem a zepsuciem i zachęca nas, byśmy przenieśli takie rozumienie tych pojęć na nasze życie. W myśl przesłania Ewangelii grzesznikiem „można być”, ponieważ grzech można wybaczyć, ale z zepsucia trzeba zostać uzdrowionym.
Zwięzła, treściwa, napisana jasnym i przejrzystym stylem książka Zepsucie i grzech pokazuje nam, jak odnaleźć prawdę w świecie, który pogrąża się w zepsuciu.  

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit, 2013
źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/260/Zepsucie-i-grzech.html
show less
Format: papier
ISBN: 9788363621261
Publisher: Esprit
Pages no: 88
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Franciszek (papież)
On shelves
Share this Book
Need help?