logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zew krabów - Guy N. Smith
Zew krabów
by: (author)
Akcja toczy się wokół Zatoki Muszli, kompleksu wypoczynkowego Blue Ocean, i małego miasteczka Barmouth, gdzie ludzie terroryzowani przez gigantyczne kraby muszą walczyć o życie. Po drodze fabuła przynosi nam kilka historii bohaterów powieści, którzy giną ćwiartowani i zjadani przez potwory. Po... show more
Akcja toczy się wokół Zatoki Muszli, kompleksu wypoczynkowego Blue Ocean, i małego miasteczka Barmouth, gdzie ludzie terroryzowani przez gigantyczne kraby muszą walczyć o życie. Po drodze fabuła przynosi nam kilka historii bohaterów powieści, którzy giną ćwiartowani i zjadani przez potwory. Po pierwszym znaczącym ataku mutantów, podczas którego zostaje zniszczona tajna baza wojskowa prowadząca eksperymenty nad wykorzystaniem samolotów bezzałogowych, armia zmobilizowana tragedią obstawia pobliskie plaże, kempingi i miasteczka. Konfrontacja nie przynosi jednak większych rezultatów, a wojsko okazuje się być bezradne wobec niezwykle wytrzymałych krabich pancerzy. Ludzie tymczasem (turyści jak też miejscowi) przeżywają gehennę w trwodze oczekując ataku. Morze od tej pory będzie im się kojarzyło nie z wypoczynkiem i zabawą, ale śmiercią i koszmarem.
W największym campingu wybucha panika, ludzie uciekają pod osłoną nocy, niestety nie udaje się to – zaskoczeni przez kraby zostają zjadani i rozerwani na strzępy, tak jak miało to miejsce kilka dni wcześniej w miasteczku Barmouth gdzie nie przygotowani mieszkańcy stali się łatwym łupem zabójców.
Wydaje się, że nie ma już sposobu na ucieczkę, wtedy naukowcy odkrywają związek pomiędzy aktywnością mutantów a pełnią księżyca powodującą przypływy. Postanawiają wykorzystać moment pomiędzy nimi na ucieczkę w głąb lądu… jak to się skończy dowiecie się z kolejnych kart powieści "Kraby II".  
show less
Format: papier
ISBN: 8385276246
Publisher: Phantom Press
Pages no: 247
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Guy N. Smith
Share this Book
Need help?