logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Żmije z Montesecco - Bernhard Jaumann
Żmije z Montesecco
by: (author)
3.00 10
Pierwsza część tzw. ?Trylogii włoskiej?, której autor dwukrotnie zdobył nagrodę za Najlepszy Kryminał Niemiecki.Spokojne życie mieszkańców małej wioski na południu Włoch zostaje zakłócone pojawieniem się dawnego sąsiada odsiadującego wyrok za zabójstwo żony. Krótko potem ginie od ukąszenia żmii... show more
Pierwsza część tzw. ?Trylogii włoskiej?, której autor dwukrotnie zdobył nagrodę za Najlepszy Kryminał Niemiecki.Spokojne życie mieszkańców małej wioski na południu Włoch zostaje zakłócone pojawieniem się dawnego sąsiada odsiadującego wyrok za zabójstwo żony. Krótko potem ginie od ukąszenia żmii Giorgio Lucarelii, z którym zamordowana kobieta miała romans. Ojciec zmarłego jest przekonany, że syn padł ofiarą morderstwa, zwłaszcza że również inni mieszkańcy wioski mieli powody, by życzyć mu śmierci. Wspólnota postanawia na własną rękę odkryć prawdę, a tymczasem dochodzi do niespotykanego dotąd wysypu żmij, które atakują kolejne osoby.
show less
Format: papier
ISBN: 9788378350002
Publisher: VIDEOGRAF S.A.
Pages no: 280
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
jerzujerzu
jerzujerzu rated it
3.0 Żmije z Montesecco
O książce można powiedzieć że jest solidnym dziełem rzemieślnika ale bez fajerwerków. Duży plus za wprowadzenie odrobiny mroku w małomiasteczkową społeczność.
Books by Bernhard Jaumann
On shelves
Share this Book
Need help?