logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zniszczone Dzieciństwo - Shy Keenan
Zniszczone Dzieciństwo
by: (author)
Shy Keenan już we wczesnym dzieciństwie poznała, co to piekło na ziemi. Skrzywdzili ją ludzie, którzy powinni kochać swoje dziecko i się o nie troszczyć. Rodzice. Dorośli. Opiekunowie. Doświadczenia Shy są tak straszne, że trudno o nich myśleć bez bólu, a co dopiero z nimi żyć. A jednak ta... show more
Shy Keenan już we wczesnym dzieciństwie poznała, co to piekło na ziemi. Skrzywdzili ją ludzie, którzy powinni kochać swoje dziecko i się o nie troszczyć. Rodzice. Dorośli. Opiekunowie. Doświadczenia Shy są tak straszne, że trudno o nich myśleć bez bólu, a co dopiero z nimi żyć. A jednak ta poniżana, bita, gwałcona i pozostawiona na pewną śmierć dziewczynka nie tylko znalazła w sobie siłę, by przeżyć, ale i by zacząć wszystko od nowa i wymierzyć sprawiedliwość. Udowodniła, że nawet najgorsza trauma może stać się punktem wyjścia do czegoś dobrego. Dziś pomaga innym krzywdzonym dzieciom uporać się z demonami przeszłości.
show less
ISBN: 9788375757330 (8375757330)
Publisher: Hachette Polska
Pages no: 382
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Death by Book Avalanche
Death by Book Avalanche rated it
4.0 Broken
A heartbreaking story of a born survivor, hardhitting yet restores your faith in goodness, an extraordinary journey of strength and courage.
Chris Book Blog Emporium
Chris Book Blog Emporium rated it
2.0
This is a very heart wrenching Book to read , I would never wish this kind of abuse on anyone in my life .. It truly opens your eyes to the way things use to be .... It was very brave and courage for her to live through this and then to turn around and be able to tell her story amazes me even more .
Books by Shy Keenan
On shelves
Share this Book
Need help?