logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Źródła miłości - Kishwar Desai
Źródła miłości
by: (author)
4.00 15
Powieść o cenie, jaką trzeba zapłacić za szczęście macierzyństwa. W Delhi zostaje porzucona nowonarodzona dziewczynka. Jako wynik zapłodnienia in vitro i macierzyństwa zastępczego była niecierpliwie wyczekiwana – aż do chwili porodu, gdy okazało się, że jest dotknięta śmiertelną chorobą. Nie... show more
Powieść o cenie, jaką trzeba zapłacić za szczęście macierzyństwa.
W Delhi zostaje porzucona nowonarodzona dziewczynka. Jako wynik zapłodnienia in vitro i macierzyństwa zastępczego była niecierpliwie wyczekiwana – aż do chwili porodu, gdy okazało się, że jest dotknięta śmiertelną chorobą. Nie wiadomo, jak się nią zaraziła, ale jedno jest pewne – teraz nikt już jej nie chce.
Tysiące kilometrów dalej, w Londynie, Kate i Ben bezskutecznie starają się o dziecko. Po kolejnym poronieniu decydują się skorzystać z pomocy kobiety gotowej urodzić dla nich dziecko. Nie zdają sobie jednak sprawy, że przynoszący miliony dolarów przemysł surogatek wiąże się z wykorzystywaniem i cierpieniem wielu kobiet i dzieci i że ich szczęście jest okupione bólem innych.
show less
Format: ebook
ASIN: 35687
Publisher: Wielka Litera
Pages no: 400
Edition language: Polski
Category:
Non Fiction, Travel
Bookstores:
Community Reviews
Cyfranek - Cyfrowe czytanie
Cyfranek - Cyfrowe czytanie rated it
4.0 "Źródła miłości" w dobrej cenie w publio.pl
Dziś w publio.pl e-book "Źródła miłości" można zakupić w dobrej cenie. Książkę recenzowałem tutaj i mogę ją spokojnie polecić jako dobrą lekturę. Dziś dostępna jest w cenie 14,80 PLN.
Cyfranek - Cyfrowe czytanie
Cyfranek - Cyfrowe czytanie rated it
4.0 Źródła surogatek
„Źródła miłości” Kishwar Desai bardzo mile mnie zaskoczyła. Sam nie wiem dlaczego, ale z opisu książki wywnioskowałem, że będzie to coś w rodzaju łzawej opowieści na pograniczu romansidła z życia indyjskiej klasy średniej. Jakże się zawiodłem, i jakże to dobrze! Wyobraźcie sobie, że żyjecie w parz...
On shelves
Share this Book
Need help?