logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Życie na trzy psy - Abigail Thomas
Życie na trzy psy
by: (author)
3.38 20
"Życie na trzy psy" to niezwykła opowieść o życiu małżeństwa, które pewnego dnia zostaje zburzone tragicznym wypadkiem. Rich doznaje ciężkiego urazu mózgu w wyniku czego zaczyna cierpieć na paranoję, traci pamięć krótkotrwałą i zdolność do samodzielnej egzystencji. Jego żona - Abby, przyglądając... show more
"Życie na trzy psy" to niezwykła opowieść o życiu małżeństwa, które pewnego dnia zostaje zburzone tragicznym wypadkiem. Rich doznaje ciężkiego urazu mózgu w wyniku czego zaczyna cierpieć na paranoję, traci pamięć krótkotrwałą i zdolność do samodzielnej egzystencji. Jego żona - Abby, przyglądając się tak dramatycznie odmienionemu życiu, szuka odpowiedzi na pytanie o stopień, w jakim człowiek może się poświęcić dla drugiej osoby i odkrywa nowy wymiar miłości.

W towarzystwie ukochanych psów, które okazują się przyjaciółmi na dobre i na złe, stopniowo uświadamia sobie, jak wiele przyjemności mogą sprawić zwykłe czynności i pozornie błahe wydarzenia - niedoceniane drobiazgi, które tak naprawdę stanowią esencję życia.

Ta mądra, szczera i piękna książka ukazuje prawdę, którą Abigail poznawała przez pięć lat po wypadku męża. Czasem nie potrafimy doszukać się sensu w tragedii, ale możemy się postarać, by wykorzystać ją z pożytkiem.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788389896766
Publisher: Galaktyka
Pages no: 159
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
EpidermaS
EpidermaS rated it
4.0 Życie na trzy psy
Boleśnie szczera a jednocześnie nadzwyczaj ciepła opowieść o tym, jak wygląda życie, kiedy życia nie ma. Posklejane elementy ludzkiej codzienności, które - chociaż jakoś razem się trzymają - w każdej chwili mogą się rozpaść. W końcu brakuje najważniejszego z nich. Tego, który wnosił siłę, spokój i p...
Books by Abigail Thomas
On shelves
Share this Book
Need help?