logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Życzenie - Alexandra Bullen
Życzenie
by: (author)
3.00 10
Olivia Larsen rozpacza po śmierci bliźniaczej siostry Violet… aż do chwili, gdy na progu jej nowego domu w San Francisco zjawia się piękna, tajemnicza suknia. Nie tylko wygląda magicznie, ale i ma czarodziejską moc. Potrafi spełnić jedno życzenie Olivii, ona zaś nie pragnie niczego innego, jak... show more
Olivia Larsen rozpacza po śmierci bliźniaczej siostry Violet… aż do chwili, gdy na progu jej nowego domu w San Francisco zjawia się piękna, tajemnicza suknia. Nie tylko wygląda magicznie, ale i ma czarodziejską moc. Potrafi spełnić jedno życzenie Olivii, ona zaś nie pragnie niczego innego, jak tylko powrotu siostry z zaświatów. Mając znów Violet u swego boku, otrzymuje wraz z siostrą drugą szansę na życie. Wkrótce okazuje się, że obie siostry mają jeszcze do dyspozycji dwie suknie – i zostały im jeszcze dwa życzenia. Lecz czary nie mogą rozwiązać wszystkich problemów. Olivia jest zmuszona stanąć twarzą twarz ze swymi demonami, aby nauczyć się znów śmiać, kochać i żyć.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788362478026
Publisher: Wydawnictwo Bukowy Las
Pages no: 320
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Światy z półki
Światy z półki rated it
3.0 Życzenie
Książka nie jest nudna, ale też nie powiewa rewelacją. Takie miłe, lekkie poczytadło na nudne wieczory. Mimo wszystko wiem, że kupię kontynuację.
Books by Alexandra Bullen
On shelves
Share this Book
Need help?