logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Głos w wietrze - Francine Rivers
Głos w wietrze
by: (author)
4.67 15
Głos w wietrze pierwszy tom trylogii Znamię lwa to jedno z największych osiągnięć beletrystyki chrześcijańskiej ostatnich lat. Akcja powieści rozgrywa się w starożytnym Rzymie. Porwana z upadającej Jerozolimy (70 r.n.e.) młoda chrześcijanka Hadassa trafia do stolicy imperium i zostaje sprzedana... show more
Głos w wietrze pierwszy tom trylogii Znamię lwa to jedno z największych osiągnięć beletrystyki chrześcijańskiej ostatnich lat. Akcja powieści rozgrywa się w starożytnym Rzymie. Porwana z upadającej Jerozolimy (70 r.n.e.) młoda chrześcijanka Hadassa trafia do stolicy imperium i zostaje sprzedana jako niewolnica jednej z arystokratycznych rodzin. Rozdarta między miłością do młodego patrycjusza a pragnieniem ocalenia go i jego najbliższych próbuje dać świadectwo wiary w prawdziwego Boga.Porywająca akcja, wiarygodne sylwetki psychologiczne, sugestywnie przedstawiony starożytny Rzym: zamiłowanie jego mieszkańców do hucznych zabaw, krwawych igrzysk, szczegółowo opisanych walk gladiatorów, zaskakująco podobny do współczesnego świata.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788389862471
Publisher: Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne
Pages no: 612
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Elilaya
Elilaya rated it
5.0 Głos w wietrze
Rewelacja!!! Takie książki to ja uwielbiam. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Książka ukazująca potęgę wiary i niezwykłej odwadze nawet w bardzo ciężkich i niebezpiecznych sytuacjach. Hadassa powinna być wzorem do naśladowania.
Other editions (6)
Books by Francine Rivers
On shelves
Share this Book
Need help?