logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Historia Polski w pigułce - Marian Toporek
Add cover
Historia Polski w pigułce
by: (author)
3.00 10
Książka, którą oferujemy państwu stanowi kompendium w zakresie historii Polski, a treść jej została opracowana w oparciu o wieloletnią analizę zawartości merytorycznej materiałów egzaminacyjnych, tak maturalnych, jak i na wyższe uczelnie o profilu humanistycznym, ze szczególnym uwzględnieniem... show more
Książka, którą oferujemy państwu stanowi kompendium w zakresie historii Polski, a treść jej została opracowana w oparciu o wieloletnią analizę zawartości merytorycznej materiałów egzaminacyjnych, tak maturalnych, jak i na wyższe uczelnie o profilu humanistycznym, ze szczególnym uwzględnieniem uniwersyteckich działów prawa.
Jest ona jednym z "dwojaczków" (drugi to "Historia powszechna w pigułce") obejmujących cały obszar tematyczny w podanym wyżej zakresie. Opanowanie wiedzy zawartej w tym podręczniku zapewni Wam sukces egzaminacyjny. Jest to także ta niezbędna ilość wiadomości w dziedzinie historii polski, którą każdy człowiek, chcący uchodzić za kulturalnego, powinien posiadać.  

źródło opisu: Małopolska Oficyna Wydawnicza "Korona", 1995
źródło okładki: Zdjęcie autorskie
show less
Format: papier
ISBN: 8385844570
Publisher: Malopolska Ofucyna Wydawnicza Korona
Pages no: 360
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
ksiazkowa-fantazja
ksiazkowa-fantazja rated it
3.0 Historia Polski w pigułce
Zbiór najważniejszych wydarzeń w historii polski. Książka ta bardzo pomogła w przygotowaniu do matury. Niestety wszystko napisane jest ciurkiem i mimo pogrubień dat i podkreśleń wydarzeń nie jest dość przejrzysta.
Other editions (1)
Books by Marian Toporek
On shelves
Share this Book
Need help?