logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Historie miłosne - Éric-Emmanuel Schmitt
Historie miłosne
by: (author)
3.50 15
Miłość młodzieńcza, niespełniona, zakazana. Miłość, która prowadzi do zbrodni i na którą czeka się całe życie. Nikt piękniej od Schmitta nie przedstawia tak wielu odcieni tego wyjątkowego uczucia. Schmitt z wrażliwością i wyczuciem przedstawia miłosne dramaty swoich bohaterek - Marzycielki,... show more
Miłość młodzieńcza, niespełniona, zakazana. Miłość, która prowadzi do zbrodni i na którą czeka się całe życie. Nikt piękniej od Schmitta nie przedstawia tak wielu odcieni tego wyjątkowego uczucia.

Schmitt z wrażliwością i wyczuciem przedstawia miłosne dramaty swoich bohaterek - Marzycielki, Odette, Hélène, Donatelli - bosej księżniczki. Ich marzenia o szczęśliwym życiu u boku ukochanego, wspólnej porannej kawie, spacerach w deszczu, zazdrości i wierze w siłę uczuć oraz odwadze, jakiej wymaga realizacja pragnień wzruszyły już tysiące czytelniczek na całym świecie.

Historie miłosne to kompozycja siedmiu najpiękniejszych opowiadań o miłości, nadziei i przyjaźni, wybrane spośród bogatego zbioru tekstów tego znakomitego francuskiego autora. Pięknie ilustrowaną kolekcję wzbogaca dodatkowa jedna z najsłynniejszych książek autora - Tektonika uczuć.

Historie miłosne to książka, która zachwyci każdą kobietę.
show less
Format: papier
ISBN: 9782408314958
Publisher: Znak
Pages no: 460
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
BOOKLANDIA
BOOKLANDIA rated it
3.0 Historie miłosne
Książki Schmitta lubię i cenię. Z tego też powodu sięgnęłam po kolejną jego autorstwa.Tym razem zbiór opowiadań. Jak sam tytuł wskazuje książka będzie traktować o różnych "spotkaniach" ludzkiej miłości. Na zbiór składa się siedem krótkich opowiadań traktujących o uczuciach, które potrafią zawładnąć ...
Other editions (1)
Books by Éric-Emmanuel Schmitt
On shelves
Share this Book
Need help?