logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Jeden strzał; Sekretne życie pszczół; Chwilowa poczytalność; Kodeks Samanthy - Sue Monk Kidd, Lee Child, Sophie Kinsella, Rose Connors
Jeden strzał; Sekretne życie pszczół; Chwilowa poczytalność; Kodeks Samanthy
by: (author) (author) (author) (author)
3.50 10
Książka zawiera skrócone wersje powieści: 1. Jeden strzał / Lee Child, tł. Andrzej Szulc; 2. Sekretne życie pszczół / Sue Monk Kidd, tł. Andrzej Szulc; 3. Chwilowa poczytalność / Rose Connors, tł. Marcin Stopa; 4. Kodeks Samanthy / Sophie Kinsella, tł. Marcin Stopa. Rose Connors: "Chwilowa... show more
Książka zawiera skrócone wersje powieści:
1. Jeden strzał / Lee Child, tł. Andrzej Szulc;
2. Sekretne życie pszczół / Sue Monk Kidd, tł. Andrzej Szulc;
3. Chwilowa poczytalność / Rose Connors, tł. Marcin Stopa;
4. Kodeks Samanthy / Sophie Kinsella, tł. Marcin Stopa.

Rose Connors: "Chwilowa poczytalność"

Adwokat Marty Nickerson podejmuje beznadziejne na pozór wyzwanie. Będzie bronić człowieka, który z determinacją przyznaje się do winy. Co gorsza, zabójstwa dokonano na oczach policji i zostało ono zarejestrowane przez kamery telewizyjne. Sprawa wydaje się przegrana, lecz Marty nie zamierza się poddawać. Czy wbrew opinii prokuratora zdoła udowodnić chwilową niepoczytalność oskarżonego?


Lee Child: "Jeden strzał"

Jeśli nie znacie jeszcze Jacka Reachera, charyzmatycznego bohatera thrillerów Lee Childa, czas zawrzeć z nim bliższą znajomość.

"Jeden strzał" zaczyna się od zagadkowej strzelaniny w niewielkim mieście w środkowych Stanach - zbrodni, która wprawia w konsternację miejscową policję. Dlaczego snajper pozostawił po sobie tak oczywiste ślady? I dlaczego po aresztowaniu domaga się, by sprowadzono do niego Jacka Reachera?


Sophie Kinsella: "Kodeks Samanthy"

Samantha Sweeting, obiecująca prawniczka z prestiżowej londyńskiej kancelarii, odkrywa ze zgrozą, że popełniła błąd, który będzie kosztował jej firmę 50 milionów funtów. W głębokim szoku porzuca biuro i ucieka z miasta. Wysiadając z pociągu na przypadkowej stacyjce, trafia do wiejskiej rezydencji, gdzie zatrudnia się jako... gosposia. Przez lata treść jej życia stanowił martwy kodeks praw. Co teraz go zastąpi?


Sue Monk Kidd: "Sekretne życie pszczół"

Lily dorasta w przeświadczeniu, że przypadkowo zabiła swoją matkę. Przytłoczona poczuciem winy, pragnie odkryć mroczną tajemnicę przeszłości. Ma jednak tylko fotografię mamy oraz obrazek Czarnej Madonny z podpisem: Tiburon, Kar. Poł. Jedyną bliską Lily osobą jest jej niania, Murzynka Rosaleen. Kiedy Rosaleen zostaje pobita przez białych oprychów i niesłusznie aresztowana, obie ratują się ucieczką. Ale gdzie w Karolinie Południowej lat sześćdziesiątych mogą się schronić?

[Reader's Digest, 2006]  
show less
Format: papier
ISBN: 8360123217
Publisher: Reader's Digest
Pages no: 624
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
ksiazkowa-fantazja
ksiazkowa-fantazja rated it
3.5 Jeden strzał; Sekretne życie pszczół; Chwilowa poczytalność; Kodeks Samanthy
Zbiór zawiera cztery powieści tj: "Jeden strzał", "Sekretne życie pszczół", "Chwilowa poczytalność", czy "Kodeks Samanthy". Jestem mile zaskoczona, bo na wyróżnienie zasługują tu szczególnie dwie powieści "Jeden strzał" autorstwa Lee Child'a, oraz "Sekretne życie pszczół" autorstwa Sue Monk. Jeśli c...
Other editions (1)
Books by Sue Monk Kidd
Books by Rose Connors
Books by Lee Child
Books by Sophie Kinsella
On shelves
Share this Book
Need help?