logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Klątwa królów - Victoria Holt
Klątwa królów
by: (author)
3.00 15
Koniec XIX wieku, wiktoriańska Anglia. Nieoczekiwany splot wydarzeń sprawia, że Judyta Osmond, wychowywana w skromnej rodzinie wiejskiego proboszcza, wchodzi w środowisko naukowców zajmujących się archeologią. Zaczyna z zapałem zgłębiać tę dziedzinę wiedzy. Wraz z poślubieniem młodego,... show more
Koniec XIX wieku, wiktoriańska Anglia. Nieoczekiwany splot wydarzeń sprawia, że Judyta Osmond, wychowywana w skromnej rodzinie wiejskiego proboszcza, wchodzi w środowisko naukowców zajmujących się archeologią. Zaczyna z zapałem zgłębiać tę dziedzinę wiedzy. Wraz z poślubieniem młodego, wybijającego się badacza starożytności, przed główną bohaterką powieści otwiera się możliwość przeżycia wielkiej przygody, jaką jest udział w wyprawie wykopaliskowej, działającej w rejonie grobowców faraonów na terenie Egiptu. Zarówno pracom ekspedycji archeologicznej jak i dramatycznym wypadkom przydarzającym się związanym z nią ludziom, towarzyszy w tle mityczna groźba: rzekomej klątwy, rzuconej przez faraonów na tych, którzy zakłócają im spokój wiecznego spoczynku.
show less
Format: papier
ISBN: 8371804385
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 304
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Elilaya
Elilaya rated it
3.0 Klątwa królów
Bardzo ciekawa książka idealna na jesienne wieczory przy herbacie, gorącej czekoladzie czy ciepłym mleku. Momentami męcząca i nudnawa, ale ogólnie godna polecenia.
Other editions (3)
Books by Victoria Holt
On shelves
Share this Book
Need help?