logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kobieta, którą jestem - Britney Spears, Piotr Grzegorzewski, Marcin Wróbel, Paweł Bravo, Natalia Mętrak
Kobieta, którą jestem
by: (author) (translator) (translator) (translator) (translator)
3.00 10
Pierwsza, wyczekiwana na całym świecie autobiografia Britney Spears. Kobieta, którą jestem to odważna i zdumiewająco poruszająca opowieść o wolności, sławie, macierzyństwie, przetrwaniu, wierze i nadziei. W czerwcu 2021 r. cały świat słuchał, jak Britney Spears przemawiała w sądzie. Wpływ... show more
Pierwsza, wyczekiwana na całym świecie autobiografia Britney Spears.

Kobieta, którą jestem to odważna i zdumiewająco poruszająca opowieść o wolności, sławie, macierzyństwie, przetrwaniu, wierze i nadziei.

W czerwcu 2021 r. cały świat słuchał, jak Britney Spears przemawiała w sądzie. Wpływ podzielenia się swoim głosem był niezaprzeczalny i zmienił bieg jej życia oraz losów niezliczonych innych osób. Kobieta, którą jestem po raz pierwszy ujawnia niesamowitą historię Britney Spears – i siłę tkwiącą w sercu jednej z największych artystek w dziejach muzyki pop.

Napisana z niezwykłą szczerością i humorem, przełomowa książka Spears rzuca światło na nieprzemijającą siłę muzyki i miłości oraz na to, jak ważne jest móc wreszcie opowiedzieć swoją historię, na własnych warunkach.

Zdobywczyni nagrody Grammy, ikona muzyki pop. Britney Spears jest jedną z najbardziej utytułowanych i cenionych artystek w historii muzyki, z ponad 100 milionami sprzedanych płyt na całym świecie. W 2021 roku znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób magazynu Time. Album „Blackout” został dodany do biblioteki i archiwów Rock & Roll Hall of Fame w 2012 roku. Piosenkarka mieszka w Los Angeles w Kalifornii.
show less
Format: hardcover
Publisher: W.A.B.
Pages no: 288
Edition language: Polski
Category:
Biography
Bookstores:
Community Reviews
Booka
Booka rated it
3.0 Kobieta, którą jestem
Moje pokolenie, które w latach 90-tych kształtowało swój muzyczny gust, między innymi na wschodzącej wówczas gwieździe popu - Britney Spears, karmione było przez lata wieloma plotkami na jej temat. Plotkarskie media (a właściwie ówczesne gazety, bo wtedy w naszym kraju internet dopiero raczkował, a ...
Books by Britney Spears
Books by Natalia Mętrak
Books by Paweł Bravo
Books by Marcin Wróbel
Books by Piotr Grzegorzewski
On shelves
Share this Book
Need help?