logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Luna - J.R. Rain
Luna
by: (author)
3.33 15
Kim jest ta kobieta? Matką, żoną, prywatnym detektywem ? oraz wampirem. Przed sześcioma laty Samantha Moon, pracownica federalnego urzędu, była idealną żoną i matką, mieszkała na przedmieściu i woziła dzieci na treningi. Lecz jedno niespodziewane, nieprawdopodobne wydarzenie ? atak wampira ?... show more
Kim jest ta kobieta? Matką, żoną, prywatnym detektywem ? oraz wampirem. Przed sześcioma laty Samantha Moon, pracownica federalnego urzędu, była idealną żoną i matką, mieszkała na przedmieściu i woziła dzieci na treningi. Lecz jedno niespodziewane, nieprawdopodobne wydarzenie ? atak wampira ? zmieniło jej życie na zawsze. A ?zawsze? to bardzo długo dla kogoś, kto nie może umrzeć??Przygotujcie się na nieprzespane noce!?.James Rollins, autor powieści Klucz zagłady?Rewelacyjna fantastyka osadzona w miejskim krajobrazie, pełna niezwykłych, różnorodnych postaci i skrząca się humorem, z szczegółowo dopracowaną fabułą oraz wartkimi dialogami, opowiedziana z wdziękiem i emocjami, żywo i swobodnie?. April Vine, pisarka ?Świetnie się czyta!?.Piers Anthony, autor serii XanthJ.R. Rain, dawniej prywatny detektyw, zajmuje się zawodowo powieściopisarstwem. Mieszka w małym domku na małej wyspie w towarzystwie małego, obdarzonego przez naturę dużym temperamentem, pieska Sadie.
show less
Format: papier
ISBN: 9788377781883
Publisher: G+J Gruner&Jahr
Pages no: 312
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
smag
smag rated it
Chyba mam już przesyt tej tematyki. Książka nie wciągnęła, choć zmusiłam się do czytania tej historii. Niestety, nie powaliła mnie na kolana, nie zapragnęłam jej posiadać i z chęcią oddaję ją dalej. Zabawna? Może, ale nie dla mnie.
Books by J.R. Rain
On shelves
Share this Book
Need help?