logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą - Charles Martin
Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą
by: (author)
Z opisu z okładki: Archipelag Dziesięciu Tysięcy Wysp to doskonałe miejsce dla każdego, kto szuka schronienia przed światem. Piękne otoczenie i dwie solidne łodzie pozwalają wieść spokojny żywot z dala od ludzi. Bezproblemowe życie głównego bohatera zmienia prośba, z jaką zwraca się do niego... show more
Z opisu z okładki:
Archipelag Dziesięciu Tysięcy Wysp to doskonałe miejsce dla każdego, kto szuka schronienia przed światem. Piękne otoczenie i dwie solidne łodzie pozwalają wieść spokojny żywot z dala od ludzi. Bezproblemowe życie głównego bohatera zmienia prośba, z jaką zwraca się do niego ktoś, komu nie może odmówić. Ma pomóc sławnej aktorce, która znajduje się na skraju samozniszczenia. Kobieta głęboko zraniona, po nieudanych próbach samobójczych, zamknięta w sobie, nie widzi sensu dalszej egzystencji. Sundey może wskazać jej drogę wyjścia z tej sytuacji i sposób na rozpoczęcie nowego życia pod warunkiem, że ona sama najpierw zmierzy się z własną przeszłością.
Urzekająca powieść, w której bohaterowie w piękny sposób stawiają czoła ranom przeszłości i budują przyszłość na fundamencie wiary, przyjaźni oraz wdzięczności.  

źródło opisu: Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła, 2014
źródło okładki: http://www.edycja.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788377972861
Publisher: Edycja Świętego Pawła
Pages no: 400
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Charles Martin
Share this Book
Need help?