logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Noce z Dudą - Izabela Pek
Noce z Dudą
by: (author)
Ta książka pokaże prawdziwe oblicze prawa i sprawiedliwości. Kim jest polski prezydent, który noce spędza na wymianie maili z atrakcyjną modelką? Izabela Pek korespondowała z prezydentem Andrzejem Dudą przez trzy lata. Jak zakochana dziewczyna. Andrzej musiał zdawać sobie z tego sprawę.... show more
Ta książka pokaże prawdziwe oblicze prawa i sprawiedliwości. Kim jest polski prezydent, który noce spędza na wymianie maili z atrakcyjną modelką?
Izabela Pek korespondowała z prezydentem Andrzejem Dudą przez trzy lata.
Jak zakochana dziewczyna. Andrzej musiał zdawać sobie z tego sprawę. Zaczęliśmy do siebie pisać w kwietniu 2015 r. Z jego ówczesnych słów przebijała samotność.
„A, jeszcze jedno – ja nie mam przyjaciół w Wawie. Mam tylko znajomych” – skarżył się (27 stycznia 2018 r.).
Czasem się ekscytował „Dawno się nie widzieliśmy […] Lubię Pani szalony styl bycia, taki WOW! Zupełnie inny od mojego;-))) Ukłony!” (5 kwietnia 2017 r.).
Czasem udawał naiwnego: „To, co wyrabia tzw. dobra zmiana na Twitterze, trochę mnie zatkało. Oczy przecieram. Załamać się można” ( 12 grudnia 2017 r.). „Myślałem, że moralnie czysty, ale… samo życie. Taka prawica konserwatywna. Dziwny jest ten świat…” (27 stycznia 2018 r.).
Nie rozwiewał moich marzeń, nie opuszczał naszych nocnych pogawędek. Trzymałam się tej myśli kurczowo i kreśliłam bajkowe scenariusze.
Nigdy nie wyprowadził mnie z błędu…
show less
Format: paperback
Publisher: IZI Books
Pages no: 370
Edition language: Polski
Category:
Non Fiction
Bookstores:
Books by Izabela Pek
On shelves
Share this Book
Need help?