logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Różowy Prosiaczek - Marcin Brykczyński, Joanna Olech, Marta Ignerska
Różowy Prosiaczek
by: (author) (illustrator) (illustrator)
4.50 5
Ta zupełnie niezwykła bajka opowiada historię pewnego Prosiaczka, który nie akceptuje siebie takim, jakim jest, i bardzo chciałby spróbować być kimś innym. Wyrusza więc na spacer i prosi o radę napotkane zwierzęta. Różowy Prosiaczek ukazuje wartość przyjaźni i pomaga każdemu odkryć w sobie... show more
Ta zupełnie niezwykła bajka opowiada historię pewnego Prosiaczka, który nie akceptuje siebie takim, jakim jest, i bardzo chciałby spróbować być kimś innym. Wyrusza więc na spacer i prosi o radę napotkane zwierzęta.

Różowy Prosiaczek ukazuje wartość przyjaźni i pomaga każdemu odkryć w sobie piękno. Jest to także książeczka artystyczna, z niekonwencjonalną szatą graficzną autorstwa Marty Ignerskiej i Joanny Olech. Czyni ją to pozycją zupełnie wyjątkową na polskim rynku książki dziecięcej. Autor bajki, Marcin Brykczyński, to znany tłumacz i wybitny autor książek dla dzieci.

Marta Ignerska za ilustracje i opracowanie graficzne i Joanna Olech za ilustracje do książki Różowy Prosiaczek otrzymały wyróżnienie w konkursie IBBY „Książka Roku 2006”.  

źródło opisu: Wydawnictwo Znak, 2006
źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,401,Rozowy-prosiaczek
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788324006908 (8324006907)
Publisher: Znak
Pages no: 40
Edition language: Polski
Category:
Childrens
Bookstores:
Books by Marcin Brykczyński
Books by Joanna Olech
Books by Marta Ignerska
On shelves
Share this Book
Need help?