logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Sceny z życia murarza - Maciej Pałka, Marek Rudowski, Jerzy Szyłak, Marek Turek, Rafał Bąkowicz, Artur Chochowski, Olgierd Olaf Ciszak, Unka Odya, Sebastian Skrobol, Kuba Tarkowski, Leszek Wicherek, Maciej Wódz, Piotr Nowacki
Sceny z życia murarza
by: (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author) (author)
Po paru latach powracamy na miejsce zbrodni, którą próbują rozgryźć policjanci znani z albumu "Szminka". Tym razem mamy jednak do czynienia ze studium przypadku z tej drugiej strony dramatu. Akcja rozwija się dynamicznie i nikt naprawdę nie wie dokąd nas zaprowadzi. "Sceny z życia murarza" to... show more
Po paru latach powracamy na miejsce zbrodni, którą próbują rozgryźć policjanci znani z albumu "Szminka". Tym razem mamy jednak do czynienia ze studium przypadku z tej drugiej strony dramatu. Akcja rozwija się dynamicznie i nikt naprawdę nie wie dokąd nas zaprowadzi.

"Sceny z życia murarza" to antologia o tyle ciekawa, że fragmenty zilustrowane przez 12 autorów łączą się w spójną historię. Sceny nie są więc zbiorem luźnych historyjek (jak to jest w przypadku zwykłych antologii) ale stanowią pełnowymiarową opowieść. Równocześnie są też katalogiem skupiającym prace kilkunastu świetnych artystów. W większości rysowników nowej fali polskiego komiksu.

Autorem scenariusza jest Jerzy Szyłak. Sama historia jest historią poboczną (prequelem?) słynnej "Szminki" (Jerzego Szyłaka i Joanny Karpowicz) wydanej w 2003 r.  

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl
źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl
show less
Format: papier
Publisher: Timof i cisi wspólnicy
Pages no: 80
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Maciej Pałka
Books by Marek Rudowski
Books by Jerzy Szyłak
Books by Marek Turek
Books by Rafał Bąkowicz
Books by Artur Chochowski
Books by Olgierd Olaf Ciszak
Books by Unka Odya
Books by Sebastian Skrobol
Books by Kuba Tarkowski
Books by Leszek Wicherek
Books by Maciej Wódz
Books by Piotr Nowacki
Share this Book
Need help?