logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Trzy pytania - Ewa Penksyk-Kluczkowska, Jon J. Muth
Trzy pytania
by: (author) (translator)
4.00 10
Chłopiec o imieniu Mikołaj pragnie uzyskać odpowiedzi na dręczące go pytania. Przyjaciele: czapla Sonia, małpa Gogol i ... pies Puszkin próbują mu ich udzielić, jednak te nie zadawalają chłopca. Mikołaj wędruje więc wysoko w góry, gdzie samotnie mieszka stary, mądry żółw Leo. Ale i tam ciekawość... show more
Chłopiec o imieniu Mikołaj pragnie uzyskać odpowiedzi na dręczące go pytania. Przyjaciele: czapla Sonia, małpa Gogol i ... pies Puszkin próbują mu ich udzielić, jednak te nie zadawalają chłopca. Mikołaj wędruje więc wysoko w góry, gdzie samotnie mieszka stary, mądry żółw Leo. Ale i tam ciekawość chłopca nie zostaje zaspokojona. Odpowiedź na nurtujące go pytania pojawia się zupełnie nieo-czekiwanie, gdy decyduje się pomóc zranionej pandzie, a to, co zdarzyło się potem, pozwala mu zrozumieć, co jest w życiu najważniejsze.
Jon J. Muth połączył swą znajomość filozofii i zen z miłością do Tołstoja, tworząc głęboką, ale i prostą w wymowie książkę o współczuciu i prawdziwym życiu chwilą bieżącą.  
show less
Format: hardcover
ISBN: 8389779676
Publisher: Sonia Draga
Pages no: 32
Edition language: Polski
Category:
Childrens
Bookstores:
Books by Jon J. Muth
Books by Ewa Penksyk-Kluczkowska
On shelves
Share this Book
Need help?