logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wilq Superbohater: Morderczy bluszcz na przednim siedzeniu - Tomasz Minkiewicz, Bartosz Minkiewicz
Wilq Superbohater: Morderczy bluszcz na przednim siedzeniu
by: (author) (author)
Z przyjemnością informujemy, że 1 grudnia rozpoczyna się sezon na odstrzał głupich bab. To oczywiście żart - sezon jest później - natomiast 1 grudnia to data premiery komiksu "WILQ 13". Po raz drugi w historii tej serii wydawnictwo będzie podzielone na dwie części (sprzedawane w komplecie). ... show more
Z przyjemnością informujemy, że 1 grudnia rozpoczyna się sezon na odstrzał głupich bab.

To oczywiście żart - sezon jest później - natomiast 1 grudnia to data premiery komiksu "WILQ 13". Po raz drugi w historii tej serii wydawnictwo będzie podzielone na dwie części (sprzedawane w komplecie).

Część pierwsza, pod tytułem: Morderczy bluszcz na przednim siedzieniu. Będzie to klasyczny wilqowy komiks z tradycyjnym gościnnym występem detektywa Salwatora. Natomiast część druga: Mordercze 12 miesięcy na przednim siedzeniu, to wykonany z zabójczą dezynwolturą dokument ścienny zawierający daty wszystkich dób z całego roku 2008 z wyszczególnieniem najmniej ważnych świąt. Stronę artystyczną projektu stanowić będzie 12 okładek komiksów z zaplanowanej przez wydawnictwo BM VISION na przyszły rok serii: Mistrzowie komiksu - Mistrz jest tylko jeden.

Ponieważ spodziewane jest rekordowe zainteresowanie tym podwójnym Wilqiem - już teraz można zapisywać się na listę chętnych (każdy może sobie taką listę założyć w domu, albo poprosić starą żeby mu założyła).

A tutaj www.wilq.pl/images/wilq13mix.jpg można zobaczyć specjalny promocyjny mix przygotowany w oparciu o album: Mordercze 12 miesiecy na przednim siedzeniu. Będziemy informować o postępie prac nad tym niezwykłym grudniowym czymś.  

źródło opisu: BM Vision, 2007
źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/45382-wilq-supe...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788392496038
Publisher: BM Vision
Pages no: 40
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Tomasz Minkiewicz
Books by Bartosz Minkiewicz
Share this Book
Need help?