logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zaćmienie (audio) - Stephenie Meyer
Zaćmienie (audio)
by: (author)
2.73 75
Zaćmienie to trzecia część ekscytującej sagi, przedstawiającej losy zakochanej w wampirze Belli Swan. Kiedy media zaczynają donosić o serii tajemniczych morderstw w Seattle, a do lasów wokół Forks powraca żądna zemsty wampirzyca, dziewczyna uświadamia sobie, że znów grozi jej niebezpieczeństwo.... show more
Zaćmienie to trzecia część ekscytującej sagi, przedstawiającej losy zakochanej w wampirze Belli Swan.
Kiedy media zaczynają donosić o serii tajemniczych morderstw w Seattle, a do lasów wokół Forks powraca żądna zemsty wampirzyca, dziewczyna uświadamia sobie, że znów grozi jej niebezpieczeństwo. Jakby tego było mało, musi wybierać między miłością Edwarda, a przyjaźnią Jacoba, i to wiedząc, że jej decyzja może doprowadzić do odnowienia odwiecznego konfliktu pomiędzy wampirami, a wilkołakami. Czy miłość pokona strach?
Już kilkadziesiąt milionów czytelników na całym świecie zna historię zwykłej dziewczyny, o której względy rywalizują wampir i wilkołak. Ci, których zauroczyły Zmierzch i Księżyc w nowiu, z tymi samymi wypiekami na twarzy wysłuchają kolejnej części cyklu znakomicie przeczytanej przez aktorkę Annę Dereszowską.
show less
Format: audiobook
ISBN: 9788324589067
Publisher: Wydawnictwo Dolnośląskie
Minutes: 25
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Stephenie Meyer
On shelves
Share this Book
Need help?