logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
2586 Kroków - Andrzej Pilipiuk
2586 Kroków
by: (author)
3.91 55
Odliczmy więc 2586 kroków... I krok: To jedna z najlepszych polskich antologii. Bardzo dobrze, lekko napisana, pełna świetnych pomysłów, ciekawa i świeża. Obowiązkowa rzecz na każdej półce.Tomasz Kleta, „Avatarae” II krok: 14 opowiadań zebranych w 1 książce to 13 różnych bohaterów, 14... show more
Odliczmy więc 2586 kroków...
I krok: To jedna z najlepszych polskich antologii. Bardzo dobrze, lekko napisana, pełna świetnych pomysłów, ciekawa i świeża. Obowiązkowa rzecz na każdej półce.Tomasz Kleta, „Avatarae”
II krok: 14 opowiadań zebranych w 1 książce to 13 różnych bohaterów, 14 niesamowitych historii, 14świetnych pomysłów i kilka godzin ciekawej lektury. Piotr Iwanicki, „Playback”
III krok: Najlepsze ze zbioru - tytułowe 2586 kroków i  Wieczorne dzwony — to najdojrzalsze i najlepiej dopracowane opowiadania grozy, urzekające mrocznym nastrojem, bazującym na lęku przed chorobą, godne porównań do klimatów twórczości E. A. Poe. Małgorzata Koczańska, „Fahrenheit”
Dalej kroczcie sami. Opowiadanie po opowiadaniu. Może dojdziecie do Czerwonej gorączki ?
show less
Format: ebook
ASIN: 31649
Publisher: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Pages no: 528
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
SpokoWap
SpokoWap rated it
4.0 2586 Kroków
Bardzo dobry zbiór opowiadań, który zachęcił mnie do poznania innych książek, które wyszły spod pióra Pilipiuka. Idealna pozycja na zapoznanie się ze stylem autora. Teksty są rozmaite, ale większość z nich można zaliczyć do gatunku fantastyki i grozy. Dobra rzecz.
On shelves
Share this Book
Need help?