logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Apokryf Agłai - Jerzy Sosnowski
Apokryf Agłai
by: (author)
7.20 25
Jeden z najgłośniejszych polskich debiutów ostatnich lat. "A więc zwycięstwo! Jerzy Sosnowski napisał pierwszą ambitną polską powieść popularną naszych czasów. Proszę nie doszukiwać się oksymoronu w tym stwierdzeniu. To zupełnie przemyślana strategia, wyrafinowana gra, która może doprowadzić... show more
Jeden z najgłośniejszych polskich debiutów ostatnich lat.

"A więc zwycięstwo! Jerzy Sosnowski napisał pierwszą ambitną polską powieść popularną naszych czasów. Proszę nie doszukiwać się oksymoronu w tym stwierdzeniu. To zupełnie przemyślana strategia, wyrafinowana gra, która może doprowadzić czytelnika do zaskakujących interpretacji. Kiedy rozpoznamy te tropy i umiejętnie wejdziemy w nieznane nam labirynty, przyjemność z lektury będzie przednia. Obiecuję".

Piotr Kępiński, "Życie"

"A gdyby tak okazało się, że w latach osiemdziesiątych Polska była infiltrowana nie przez żywych sowieckich agentów, lecz przez sowieckie roboty? Że te cyborgi made in KGB werbowały współpracowników, a ponadto uwodziły całkiem zwyczajnych ludzi żyjących z dala od polityki? To są nieludzko splątane fabuły i wątki, tylko że nie ja mieszam. Dokonał tego - niebywale sprawnie, brawurowo i w doskonałym stylu - Jerzy Sosnowski w powieści Apokryf Agłai".

Przemysław Czapliński, "Polityka"
show less
Format: papier
ISBN: 9788308041420
Publisher: Wydawnictwo Literackie
Pages no: 392
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Jerzy Sosnowski
On shelves
Share this Book
Need help?