logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Ballada o ciotce Matyldzie - Magdalena Witkiewicz
Ballada o ciotce Matyldzie
by: (author)
4.00 20
Wszystko zaczęło się od tego, że ciotka Matylda postanowiła umrzeć. Joance trudno się pogodzić z tą stratą, do tego los postawił przed nią jednocześnie tyle wyzwań… Macierzyństwo, kłopoty małżeńskie i tajemnicza firmę w spadku – tego doprawdy zbyt wiele. Na szczęście Joanka nie jest sama, ma... show more
Wszystko zaczęło się od tego, że ciotka Matylda postanowiła umrzeć. Joance trudno się pogodzić z tą stratą, do tego los postawił przed nią jednocześnie tyle wyzwań… Macierzyństwo, kłopoty małżeńskie i tajemnicza firmę w spadku – tego doprawdy zbyt wiele. Na szczęście Joanka nie jest sama, ma Olusia i Przemcia, dwóch osiłków o gołębich sercach, i ukochaną ciotkę, która z nieba śledzi poczynania siostrzenicy.

Ciepła i pełna humoru książka o sile kobiet, które potrafią walczyć o swoje szczęście. Historia o przyjaźni, która przychodzi niespodziewanie, i miłości, której trzeba się uczyć na nowo. Powieść o tym, że jedni odchodzą, żeby zrobić miejsce innym, i że dobrych ludzi na świecie nie brakuje.  

źródło opisu: http://www.nk.com.pl/ballada-o-ciotce-matyldzie/1706/ksiazka.html
źródło okładki: http://www.nk.com.pl/ballada-o-ciotce-matyldzie/1706/ksiazka.html
show less
Format: papier
ISBN: 9788310122353
Publisher: Nasza Księgarnia
Pages no: 304
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Magdalena Witkiewicz
On shelves
Share this Book
Need help?